عضویت در خبرنامه

سخن روز

فروشگاه اینترنتی امکان

6885  تعداد بازدید  |  یکشنبه 17 آبان ماه 1394

اتحادیه امکان که وظیفه تأمین و توزیع کالا به تعاونیهای مصرف کارگران در سطح کشور را بعهده دارد در جهت تعمیم این وظیفه به کلیه هم میهنان و در راستای تأمین و عرضه کالا با کیفیت و قیمت مناسب و سهولت در انتخاب و خرید کالا اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی (آنلاین) نموده است.

سال ها می شود که در سراسر جهان شرکت ها به این نتیجه رسیده اند که برای ارائه هرچه بهتر محصولات خود به خریداران، بهتر است تا فروشگاه های اختصاصی خود را داشته باشند..

اتحادیه امکان که وظیفه تأمین و توزیع کالا به تعاونیهای مصرف کارگران  در سطح کشور را بعهده دارد در جهت تعمیم این وظیفه به کلیه هم میهنان و در راستای تأمین و عرضه کالا با کیفیت و قیمت مناسب و سهولت در انتخاب و خرید کالا اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی (آنلاین) نموده است که هدفه از این امر علاوه بر دسترسی مصرف کنندگان به کالای باکیفیت و باقیمت واقعی ، کمک به اقتصاد خانواده ها با صرفه جویی در هزینه های زمان و حمل و نقل و همچنین جلوگیری از ترددهای اضافی که افزایش آلودگی هوا را بهمراه دارد،  میباشد .

در راستای جلب رضایت مصرف کنندگان و تشویق ایشان به خرید اینترنتی ، اهم مواردی که در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی امکان در نظر گرفته شده میتوان به :

  • -امکان رؤیت هر محصول باتمام جزئیات از قبیل تنوع رنگ ، تنوع مدل همراه با قیمت و ضمانت نامه اصل بودن کالا
  • -دسته بندی کالاها جهت دسترسی سریع و آسان به کالای مورد نظر
  • -امکان مقایسه کالا با کالاهای مشابه
  • -ثبت سفارش و مدیریت سبد خرید ، ارسال فاکتور از طریق پست الکترونیکی (ایمیل) به مشتری

آدرس سایت فروشگاه اینترنتی اتحادیه امکان:    shop.emkan.co.ir