عضویت در خبرنامه

اخبار سایت

شریعتمداری:این وزارتخانه و بخش تعاون باید با قدرت در کنار یکدیگر حرکت کنند.

56  تعداد بازدید  |  یکشنبه 16 تیر ماه 1398

وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در نشست صبحانه کاری با فعالان حوزه تعاون، با اشاره به این که مردم از توزیع کالاهای اساسی ناراضی هستند،اظهار داشت: اسلام اعتقاد به آزادی مشروع و عدم محدودیت سرمایه های مشروع دارد و آسیب شناسی انقلاب نشان می دهد که از اصول اولیه انقلاب فاصله گرفتیم و این امر موجب نارضایتی مردم شده است.
شریعتمداری با تاکید بر اینکه در انقلاب، توسعه سیاسی وجود خارجی نداشت و در مقابل عدالت اقتصادی همواره مورد تاکید بود، تصریح کرد: در روزهای نخستین پیروزی انقلاب، توزیع به بخش تعاون تفویض شد و همواره بر این نظام توزیع نیز نظارت می شد تا اقلام به دست مصرف کننده اصلی برسد.امروز نیز دوباره باید با همین رویکرد حرکت کنیم تا مردم راضی باشند. وی با اشاره به اینکه این وزارتخانه و بخش تعاون باید با قدرت در کنار یکدیگر حرکنند گفت: برای احیای بخش تعاون باید منشوری تعریف شود تا ضعف های گذشته را جبران کنیم.
این عضو کابینه دولت دوازدهم اظهار داشت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به هیچ وجه به دنبال تصدی گری در امور نیست و اقدامات اجرایی به تعاونی ها واگذار می شود ضمن اینکه ما به عنوان سیاست گذار، مسئولیت نظارت را بر عهده داریم.