shared.root-header.address
shared.root-header.telephone
جستجو

سوپر مارکت

اخذ اقامت

فروشگاه سوپر مارکت اتحادیه امکان

فروشگاه سوپر مارکت اتحادیه امکان

فروشگاه سوپرمارکت اتحادیه امکان با هدف ارائه ی محصولات متنوع با قیمت های مناسب و تامین نیازهای مواد غذایی و بهداشتی قشر کارگران تاسیس گردید که همه ی نیازهای شهروندان گرامی را برآورده می سازد. بی شک تنوع محصولات با برندهای گوناگون شما را در انتخاب بهترین محصولات یاری خواهد داد. در سال ۹۹ فروشگاه جهت بهره برداری کامل تر و سهولت شهروندان گرامی جهت خرید مورد بازسازی کامل قرار گرفت و هم اکنون در حال سرویس دهی به عموم شهروندان می باشد.

درباره فروشگاه سوپر مارکت: :

سوپرمارکت شکلی از بقالی ولی بزرگتر از آن است که مشتری خودش محصولات را از قفسه برمی‌دارد یا به اصطلاح سلف سرویس است. در حدود ۷۵ تا ۹۰ درصد کالاهای این مغازه‌ها محصولات غذایی هستند. اندازه سوپرمارکت‌ها معمولاً از بقالی‌های سنتی بزرگترند و محصولات بیشتری می‌فروشند ولی از هایپرمارکت‌ها و سوپرسنترها کوچکترند. کالاهای سوپر مارکت‌ها عموماً گوشت، محصولات تازه و روزانه مثل نان، میوه و سبزیجات و محصولات غیر غذایی مثل شوینده‌ها و لوازم بهداشتی را در بر می‌گیرد که معمولاً در قیمت پایین عرضه می‌شوند و برای کاهش هزینه‌ها خدمات چندانی ارائه نمی‍شود و طراحی و قفسه‌بندی مغازه ساده است. این نوع از خرده فروشی‌ها در کنار مناطق مسکونی قرار دارند. بارزترین مشخصهٔ آن سلف سرویس بودن آن و عرضهٔ مواد غذایی و خانگی است.

- با توجه به متوسط درآمد ماهانه هر خانوار شهری با مبلغی حدود ۳ میلیون و ۲۶۹ هزار تومان و تعداد خانوار معادل ۳/۳ نفر، مقدار ۵۷ درصد از خانوارها به‌طور متوسط تا سقف ۱۵۰ هزار تومان برای هر نفر در ماه هزینه می‌کنند؛ یعنی ۵۰۰ هزار تومان معادل سه پنجم درآمد خانوار تهرانی صرف خرید سوپرمارکتی می‌شود. از طرفی ۲۵ درصد از این جمعیت آماری دو برابر (یعنی یک میلیون تومان در ماه) صرف خرید محصول‌های سوپرمارکتی می‌کنند. مقدار ۷ درصد از خانوارهای تهرانی نیز نزدیک به ۲ میلیون تومان در ماه برای خرید محصول‌های سوپرمارکتی هزینه می کنند‌.

ساعت کار فروشگاه:

همه روزه از ساعت ۹ صبح الی ۱۹ عصر

آدرس فروشگاه:

تهران، خیابان آزادی، ابتدای بلوار استاد معین، شماره ۱۹۰

فیلترها
Sort
display