عضویت در خبرنامه

اخبار سایت

تبریک اتحادیه امکان به مناسبت ولادت حضرت فاطمه (س)

سالروز میلاد خجسته فاطمه زهرا (س) سرور بانوان جهان، عطای خداوند سبحان، کوثر قرآن، همتای امیر مومنان و الگوی بی بدیل تمام جهانیان بر همه زنان عالم مبارک باد . . .

شنبه 26 بهمن ماه 1398 ادامه مطلب

افزایش ٧,٣ درصدی نرخ تورم تولیدکننده بخش خدمات

مرکز آمار ایران اعلام کرد: تغییرات شاخص قیمت تولیدکننده بخش‌های خدمات کل کشور نسبت به فصل قبل (تورم فصلی) در فصل تابستان ١٣٩٨ به ٧,٣ درصد رسید.

یکشنبه 12 آبان ماه 1398 ادامه مطلب

۳ شرط اصلی برای ثبت‌نام در طرح ملی مسکن

سرپرست معاونت مسکن وزارت راه و شهرسازی از آغاز ثبت‌نام طرح مسکن ملی در ۱۰ استان کشور از نیمه آبان ماه خبر داد و گفت: تا پایان امسال، ثبت‌نام در همه استان‌های کشور انجام می‌شود.

شنبه 4 آبان ماه 1398 ادامه مطلب

خدمت‌رسانی ۲۰۰۰ مرکز رفاهی، درمانی و تفریحی به کارگران در سراسر کشور

مسئول امور اعضا و آموزش خانه کارگر گفت: بیش از 2000 مرکز رفاهی، درمانی، تفریحی، آموزشی و... در سراسر کشور آماده خدمت‌رسانی به کارگران و خانواده‌های آنهاست.

دوشنبه 29 مهر ماه 1398 ادامه مطلب

تعاونی‌ها پازل گمشده در اقتصاد کشور/ نقش تعاونگران در بودجه ۹۹ پررنگ دیده شود

معاون سابق مرکز ملی فرش ایران، تعاونی‌ها را پازل گمشده اقتصاد کشور دانست و گفت: با توجه به اینکه اکنون فصل بودجه‌نویسی برای سال ۹۹ کل کشور است، خوب است دولت نقش تعاونگران را در اقتصاد سال آینده جدی بگیرد.

چهارشنبه 24 مهر ماه 1398 ادامه مطلب

تعاونی‌ها درگیر خط قرمز‌های غیررسمی/ایران؛ کشور تعاونی‌های افول‌یافته است

۱۰۰ هزار تعاونی در ایران فعالیت دارند و ۵۰ میلیون ایرانی عضو تعاونی‌ها هستند، اما سهم این بخش در تولید ناخالص داخلی چیزی حدود پنج درصد است.

یکشنبه 21 مهر ماه 1398 ادامه مطلب

نشست صميمي مديران شركت تعاونيهاى مصرف كارگرى مازندران با مدير عامل اتحاديه امكان كشور

در نشست هم انديشي و صميمي مديران شركتهاى تعاوني مصرف كارگري مازندران با مدير عامل اتحاديه امكان كشور بر ضرورت همدلي، همراهي و تقويت تعاوني هاي مصرف و اتحاديه امكان تأكيد گرديد.

شنبه 20 مهر ماه 1398 ادامه مطلب

سوق دادن واگذاریها به بخش تعاون اولویت اصلی اتاق تعاون ایران است

رئیس اتاق تعاون ایران، در جلسه هم اندیشی با هیات رییسه اتاق تعاون استان آذربایجان شرقی و روسای اتاقهای تعاون شهرستان های مراغه و مرند که با حضور مرعشی معاون پارلمانی و علی مطیع جهانی معاون پشتیبانی اتاق تعاون برگزار شد گفت : متاسفانه بخش تعاون در واگذاریها و خصوصی سازی در راستای اجرای سیاستهای اصل ۴۴ قانون اساسی مظلوم واقع شده و در حال حاضر اولویت کاری، معطوف سازی واگذاریها به بخش تعاون است .

چهارشنبه 17 مهر ماه 1398 ادامه مطلب

بورسی‌ها امسال چقدر سود کردند؟

در نیمه نخست امسال، بورس به طور متوسط ۶۹ درصد سود به سهام‌دارانش داد که نسبت به سودی که سهامداران بازار سرمایه در مدت مشابه سال گذشته بردند، دو درصد بیشتر شده است.

سه شنبه 16 مهر ماه 1398 ادامه مطلب

پرداخت ۹.۵ میلیارد دلار یارانه پنهان گاز و برق به سه بخش اقتصاد

میزان کل یارانه پنهان بخش صنعت، معدن و پتروشیمی در سال ۱۳۹۷ حدود ۹.۵ میلیارد دلار برآورد شده است که ۵.۲ میلیارد دلار مربوط به یارانه پنهان گاز طبیعی و ۴.۳ میلیارد دلار مربوط به یارانه پنهان برق است.

دوشنبه 15 مهر ماه 1398 ادامه مطلب

شهادت دومین نور ولایت، صاحب کرامت و شفیع قیامت امام حسن مجتبى علیه السلام ، را تسلیت مى گوییم

حسن بن علی بن ابی طالب(ع) مشهور به امام حسن مجتبی(۳-۵۰ق) دومین امام شیعیان که ۱۰ سال (۴۰-۵۰ق.) امام و حدود ۷ ماه خلیفه مسلمانان بود. اهل سنت او را آخرین خلیفه از خلفای راشدین دانسته‌اند.

یکشنبه 14 مهر ماه 1398 ادامه مطلب

هشدار بانک مرکزی نسبت به افزایش سایت‌های جعلی پرداخت

به اطلاع هم‌میهنان گرامی می رساند این بانک در راستای صیانت و محافظت از دارایی مشتریان و به منظور مقابله با سایت های جعلی و جلوگیری از فیشینگ درگاه های پرداخت همواره اقدام به شناسایی درگاه‌های تقلبی و پیگیری جهت مسدودسازی و غیرفعال شدن این درگاه‌های می نماید.

یکشنبه 14 مهر ماه 1398 ادامه مطلب

شرایط عرضه نفت در بورس تشریح شد

عضو کمیسیون انرژی مجلس با اعتقاد به اینکه عرضه نفت در بورس تعداد مشتریان را بیشتر و ردیابی خریداران را سخت می‌کند، گفت: فروش نفت بدون ضمانت‌ ابهاماتی مانند خلق بابک زنجانی‌های کوچک را نیز ایجاد خواهد شد.

شنبه 13 مهر ماه 1398 ادامه مطلب

افزایش ۴.۶ میلیون تومانی متوسط قیمت مسکن در تهران

متوسط قیمت هر متر مربع واحد مسکونی در شهر تهران در مرداد ۹۸ ، ۱۳ میلیون و در شهریورماه ۱۲.۷ میلیون تومان بوده و این در حالی است که متوسط قیمت هر متر مربع واحد مسکونی در شهریور سال ۹۷ ، ۸.۱ میلیون تومان بوده است.

چهارشنبه 10 مهر ماه 1398 ادامه مطلب

کاهش سهمیه کارت سوخت جایگاه به ۱۵ لیتر

وزیر نفت گفت: روزی ۳۵ هزار کارت جدید صادر می‌شود و تا آخر مهر همه کارت خواهند داشت اما باید این کارت استفاده شود تا اگر زمانی تصمیم بر سهمیه‌بندی شد، مشکلی نداشته باشیم.

سه شنبه 9 مهر ماه 1398 ادامه مطلب

ایجاد کمبود عمدی در بازار برای افزایش قیمت نهاده‌های دامی

رئیس هیأت مدیره انجمن صنفی گاوداران ایران گفت: برخی تجار به عمد با ایجاد کمبود در بازار موجب افزایش قیمت برخی از نهاده‌های دامی شده‌اند.

دوشنبه 8 مهر ماه 1398 ادامه مطلب

فرصت های تجاری ایران و عراق در اتاق تعاون بررسی شد

فرصت های تجاری ایران و عراق با حضور رایزن ایران در بصره، مسئول اقتصادی میز عراق در سازمان توسعه تجارت، رئیس اتاق تعاون خوزستان وعضو هیات رئیسه اتاق تعاون و معاون اقتصادی و امور بین الملل اتاق تعاون بررسی شد.

یکشنبه 7 مهر ماه 1398 ادامه مطلب

همایش سالیانه مدیران و سرپرستان اتحادیه امکان در استان گیلان

در سمینار به روشهای فروش با شرایط آسانتر و رفع مشکل خرید تعاونیها و تهیه ارزاق عمومی پرداخته شد.

یکشنبه 7 مهر ماه 1398 ادامه مطلب

با حذف یارانه ۲۰۰ هزار خانوار، ۸ هزار میلیارد تومان صرفه‌جویی می‌شود

سخنگوی ستاد تبصره ۱۴ از مراجعه حدود ۱۴ هزار سرپرست خانوار برای اعتراض به قطع یارانه‌‌هایشان خبر داد.

شنبه 6 مهر ماه 1398 ادامه مطلب
<<  <  1  2  3  4  5  >  >>