shared.root-header.address
shared.root-header.telephone
جستجو

۶۰۰ نفر از طرح مسکن ملی تهران انصراف دادند

۶۰۰ نفر از طرح مسکن ملی تهران انصراف دادند

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران با بیان اینکه در استان تهران فقط 600 نفر از طرح اقدام ملی مسکن انصراف دادند، گفت: از ساعت 10 صبح فردا به مدت یک هفته سایت برای ثبت نام مجدد و اصلاح اطلاعات باز می‌شود.

خلیل محبت‌خواه در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا درباره انصراف دهندگان مسکن ملی در استان تهران اظهار داشت: 73 هزار و 377 نفر در شهرهای کمتر و بیشتر از 100 هزار نفر تهران در طرح اقدام ملی مسکن ثبت نام کردند که از این تعداد 59 هزار و 622 نفر متقاضی مسکن ملی در شهرهای پرند، پردیس و ایوانکی بودند.

وی ادامه داد: از این افراد 3 هزار و 344 تفر در استان تهران و 8 هزار و 729 نفر در شهرهای جدید حائز شرایط بودند و تایید نهایی شدند. که به ترتیب 2 هزار و 879 نفر در استان تهران و 8 هزار و 370 نفر در شهرهای جدید به مرحله افتتاح حساب رسیدند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: از مجموع افرادی که به مرحله رسیدند 600 نفر افتتاح حساب نداشتند که این معنای انصراف است.

محبت‌خواه از بازگشایی سایت مسکن ملی برای ثبت نام مجدد خبر داد و گفت: فردا ساعت 10 صبح سامانه برای ثبت نام مجدد در سراسر کشور باز می شود. ثبت نام در 19 استان و 183 شهر انجام می‌شود که یکی از آنها استان تهران است.

وی با اشاره به ظرفیت جدید استان تهران برای ثبت نام اظهار داشت: در نصیر شهر ربط کریم برای 800 واحد ظرفیت جدید ایجاد کردیم که افراد از فردا صبح به مدت یک هفته می‌توانند نسبت به ثبت نام برای این واحدها اقدام کنند.

این مقام مسئول تاکید کرد: همچنین از فردا به مدت یک هفته این امکان اصلاح در اطلاعات برای افرادی که در دوره های قبلی ثبت نام کردند وجود دارد و متقاضیانی که شهر خود را اشتباه انتخاب کرده بودند می‌توانند نسبت به اصلاح آن اقدام کنند.

انصراف از نظر
دسته بندی ها
فیلترها
Sort
display